O nas

Do mety docierają ci, którzy dobrze wystartują. Precyzyjny wybór kierunku studiów – czasem kilku – czy równoległa praca zawodowa są wkładem, który przygotować ma do lepszego życia. Dobra praca magisterska czy dyplomowa także mogą stać się kamieniem milowym Twojej kariery. Nie masz pomysłu na nią? Brak Ci czasu by napisać lub dokończyć? Nie wiesz jaką literaturę wybrać? Jak przeprowadzić badania? Jesteśmy do usług.

Firma powstała z inicjatywy Ryszarda Marczaka, coacha biznesu, wieloletniego prezesa korporacji IT, magistra prawa i absolwenta międzynarodowego studium doktoranckiego z zarządzania oraz inżyniera mechaniki. Szeroki profil zawodowy twórcy naszego zespołu gwarantuje takie też podejście do tematów. Tworzymy siatkę pasjonatów różnych dziedzin nauki, sprawnych nie tylko w teoretycznym poszukiwaniu źródeł, ale tworzeniu autorskich badań i analiz. Dlaczego to robimy?

Jesteśmy naukowcami, którzy swoją pasją postanowili pomagać innym. Nie ma co ukrywać, że żyjemy z tego – bo jak inaczej zarabiać może naukowiec w naszym kraju? Struktura instytucji naukowych, skostniałość systemu edukacji daje dostęp do badań jedynie garstce „swoich”. Pisanie prac na zlecenie jest więc dla nas niebywałą szansą prowadzenia badań i analiz, umożliwiającym kontakt z „żywą” nauką. To nie tylko Twoja szansa na rozwój, ale także i dla nas. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy wystartujesz lepiej.

Nasz zespół to kilkunastu praktyków akademickich: doktorantów i magistrów. Współpracujemy także z zewnętrznymi ekspertami różnych dziedzin, posiłkując się ich doświadczeniem. Funkcjonujemy w środowisku akademickim, dlatego też znamy programy edukacyjne i naukowe, a także wymogi na poszczególnych uczelniach.

Świat jest mały, a ten akademicki w szczególności. Pytając Cię w na jakiej uczelni zamierzasz bronić swej pracy, nie robimy tego z ciekawości – chcemy uniknąć nieporozumień. Korzystając z naszych usług gwarantujemy, że temat Twojej pracy nie trafi w przypadkowe ręce. Działamy w pełni legalnie, co daje Ci pewność rzetelności i terminowości naszych usług.

Dlaczego TO robimy?

bo sami kiedyś startowaliśmy,

bo znamy system edukacji od podszewki i wiemy gdzie boli,

bo tak jak Ty znamy także promotorów-urzędników,