Zasady współpracy

Dość stresów – trafiłeś do miejsca, w którym poczujesz pełne wsparcie. Wychodzimy z założenia, że tworzenie pracy może – a dla nas jest – ciekawe i twórcze. Do każdej podchodzimy jak do nowego wyzwania, korzystając z kolejnych naszych doświadczeń. Nie masz czasu by dzwonić i szukać po internecie tego co Cię interesuje? Zapoznaj się najważniejszymi informacjami na temat współpracy z nami.

Umiemy pisać

My zrobimy to za Ciebie, ale nikt nie zrobi tego za nas. Prace, które piszemy tworzymy w całości samodzielnie. Posiadamy grono stałych specjalistów i zewnętrznych konsultantów, którzy współtworzą z nami zlecone prace. Nie szukamy podwykonawców usług, wierzymy że tylko na stałej ekipie można naprawdę polegać. A inni? Jeśli szukałeś „speców od pisania wszystkiego”, to wiesz, że raz są, raz ich nie ma. Zwykle wtedy, gdy piętrzą się problemy, a termin obrony coraz bliżej.

Od A do Z

Zysk jest ważny, ale nie najważniejszy. Istotne to czy i jak obronisz się. Twoje zadowolenie jest tym na czym zależy nam najbardziej – tak budujemy swą reputację. Jeśli stoisz przed wielkim znakiem zapytania jak zabrać się do pisania pracy, chętnie pomożemy. Jeśli chcesz uczestniczyć w procesie tworzenia swej pracy wspólnie wybierzemy temat, literaturę. Jeśli nie, sami zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Jak to działa?

Zwykle na początku układamy plan pracy, a za pisanie zabieramy się po uwagach promotora. Rozpoczynamy pisanie na wyraźny sygnał, że temat i spis treści nie ulegną zmianie. Prace dostarczamy kolejnymi rozdziałami, tak byś miał czas się z nimi zapoznać i skonsultować je z promotorem. Poprawki są zawsze wliczone w cenę.

Ludzie znikąd

Nie jesteśmy firmą krzakiem. Działamy legalnie w granicach polskiego prawa, jako firma zarejestrowana, pełny płatnik VAT. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy mają na swoim koncie szereg publikacji, prac dyplomowych i procesów doktorskich. Dlatego mamy odwagę powiedzieć, że znamy się na rzeczy. Robimy to ponad 10 lat.

Jesteśmy w ruchu

Nie jest ważne, gdzie piszemy nasze prace. Ktoś, kto powie, że robi to w swoim biurze poddaje w wątpliwość jakość tego jak pisze. Komputer nigdy nie wystarczy by stworzyć głęboką publikację. Nasi współpracownicy spędzają mnóstwo czasu w ruchu: szukając źródeł, rozmawiając z praktykami, prowadząc badania. To co robimy przy biurku jest momentem na zaplanowanie i spisanie spostrzeżeń. Najważniejsze dzieje się wcześniej.

Po słowie

Twoje „tak” jest dla nas sygnałem, że zaczynamy współpracę. Po podpisaniu umowy przedstawiamy Ci osobę, która prowadzić będzie Twój projekt. Możesz do niej zadzwonić, smsować, mailować. Jeśli wolisz inny rodzaj kontaktu, powiedz nam o tym. Szybka komunikacja z opiekunem pozwoli na regularną wymianę informacji, a w efekcie na stworzenie pracy na najwyższym poziomie.

Przystępne ceny

Sami byliśmy studentami. Znamy realia budżetów akademickich, dlatego naszą ofertę kalkulujemy tak, by Cię nie wystraszyła. Zawsze możesz nam powiedzieć jakie masz możliwości. Jesteśmy profesjonalni, dlatego nigdy nie zmieniamy zdania, ale także nie podważamy wycen, których dokonaliśmy. Prace piszemy od wielu lat, wiemy więc jak skalkulować je by napisanie jej było dla wszystkich opłacalne. Nie ma ukrytych kosztów, zaskakujących dopłat. Dla chętnych udostępniamy sprawdzony system ratalny w banku.

Czasomierz

Najczęściej napisanie pracy trwa około 2-4 tygodni. Jest to jednak sprawa indywidualna, bo zależy nie tylko od tematu i obszerności, ale także od czasu w którym zlecenie zostało przyjęte (obrony są zwykle w podobnym okresie). Jeśli chcesz byśmy pomogli Ci przy pracy, nie zostawiaj tego na ostatnia chwilę. Lepiej pracuje się bez stresu.

Poprawki

Nie prawda, że ideału nie ma. Jest. Idealna praca, to nie tylko ta, która spełni oczekiwania promotora, z której my będziemy zadowoleni, ale przede wszystkim taka, które usatysfakcjonuje Ciebie. Z doświadczenia wiemy, że pytania i wątpliwości mogą pojawić się po pewnym czasie, na Twoje uwagi oczekujemy do 3 miesięcy od momentu dostarczenia tekstu. Poprawki wprowadzamy zawsze bezpłatnie, tym bardziej bezpłatnie odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania.

Antyplagiat

Znamy ludzi, którzy piszą dla nas prace. Z wieloma współpracujemy od początku działalności. Mamy świadomość, że dla Ciebie może to być za mało by zaufać. W tym celu zdecydowaliśmy się na ochronę przez jeden z najlepszych systemów przeciw plagiatowi (Genuino). To daje nie tylko nam gwarancję, że praca które powstała nie została nigdzie skopiowana. Dzięki temu Ty także możesz spać spokojnie.